Kapcsolat

Kattints a térképre az illetékes személyek elérhetőségeinek megtekintéséhez!

Fiókkereső Budapest Bács-Kiskun megye Baranya megye Békés megye Borsod-Abaúj-Zemplén megye Csongrád megye Fejér megye Győr-Moson-Sopron megye Hajdú-Bihar megye Heves megye Jász-Nagykun-Szolnok megye Komárom-Esztergom megye Nógrád megye Pest megye Somogy megye Szabolcs-Szatmár-Bereg megye Tolna megye Vas megye Veszprém megye Zala megye

Szakértő keresés

Kockázati szakértő (gépjármű-, vagyon- és lakásbiztosítási szemle).
Fontos! Irányítószám szerint változhat a szakértő illetékessége, használd a keresőt!

 

 Kontaktok/listák: Alkuszi és Banki Igazgatóság elérhetőségei  letölthető itt >>

Alkuszi ügyviteli e-mail cím gyűjteménye  letölthető itt >>

 

Adminisztráció:
Bokodi Edit                                            Bokodi.Edit2@aegon.hu jutalék számlák, Frontend és Aegon Portál/PKR jogosultságok
László Hajnal                                        Laszlo.Hajnal@aegon.hu lakás, társasház adminisztráció, lakossági szerződések örökítése
Győri Barbara                                    Gyori.Barbara@aegon.hu                              lakossági és vállalati káradminisztráció
Németh Gábor Balázs                                Nemeth.Gaborbalazs@aegon.hu  belső adminisztráció
Termékgazdák:
Solymos Norbert                           Solymos.Norbert@aegon.hu GFB, casco, flotta
Kirchknopf Gábor                         Kirchknopf.Gabor@aegon.hu vállalati vagyonbiztosítás, Corporate
Jáhni László                                         Jahni.Laszlo@aegon.hu lakás, társasház
Bíró Ferenc                                    Biro.Ferenc@aegon.hu lakás, társasház
Gerencsér Zita                                  Gerencser.Zita@aegon.hu személybiztosítás

 

Fontos Változás!

  • Lakosági típusú biztosítási szerződésekhez kapcsolódó ügyintézésre   alkusziugyintezes@aegon.hu
  • Alkuszi és Banki Igazgatóság központi Email: alkusziigazgatosag@aegon.hu
  • Alkuszi Hírlevél regisztráció, leiratkozás: alkuszi.hirlevel@aegon.hu 
  • Alkuszi és Banki Igazgatóság Fax: (1)476-5425
  • Alkuszi és Banki Igazgatóság cím: 1091 Bp. Üllői u. 1. V. em. 531.
  • Sopron Ajánlatfeldolgozó Centrum cím: 9401 Sopron Pf. 22
  • Sopron Ajánlat Feldolgás, hiánypótlás FAX: (1)476-5708
  • Sopron Állománykezelés FAX: (1)476-5710
  • Országos Kárrendezési Központ cím: 9701 Szombathely Pf. 63
  • Aegon Központi ügyfélszolgálat telefonszáma: 06-1/477-4800
  • IT Service Center  Frontend, PKR hibajelzéseket, jelszóváltási igények Email: sc@aegon.hu
  • IT Service Center Telefonszám: +36-1-481-3970                

Alkuszi CC Munkaidő: Hétfőtől csütörtökig: 8-16 óra, pénteken 8-14 óra  (használatukhoz regisztráció szükséges)

  • Alkuszi CC Lakossági biztosítások: élet, lakás, társasház, gfb, casco: 06-1-477-4809
  • Alkuszi CC Vállalati vagyonbiztosítások: 06-1-477-4808

Kárbejelentés Online felületek, egyéb elérhetőségek:

A kárrendezéshez szükséges iratokat kérjük, a kárszám, szerződő név és szerződés szám megjelöléssel az Országos Kárrendezési Központunkhoz benyújtani: